Tekmovalni koledar za leto 2022

Tekmovalni koledar KZS za leto 2022

Dan

Uradna tekmovanja KZS

Uradna mednarodna tekmovanja

Kraj, Država

**

Priprave reprezentanc, ostalo

JANUAR_2022

14/15/

16

PARA

KARATE

Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani (MB)

21/22/

23

Karate1

Youth League

Acapulco (Mehika)

YPL

28/29/

30

Karate

Series A

Pamplona (Španija)

A1

FEBRUAR_2022

12

Velenje

Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP)

12

Ljubljana

Reprezentančne priprave za člane – PARA KARATE Velenje

13

16.Pokal Nestla Žganka 2022

16.Pokal Nestla Žganka 2022 – PARA KARATE

Velenje

MT

B

Izborna tekma za otroško Balkansko prvenstvo 2022

11/12/

13

Karate1 Premier League

Fujairah

(ZAE)

PL

26

Državno prvenstvo za člane

DP – PARA KARATE

DP

2. IZBORNA (za člane)

MAREC_2022

12/13

Velenje/

Ljubljana

Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP)

18/19/

20

30TH Grand Prix Croatia

Samobor (HRVAŠKA)

MT

2. IZBORNA (za kadete, mladince, U21) *Dodatna izborna tekma za MEP odprte kategorije

18/19/

20

30TH Grand Prix Croatia

Samobor (HRVAŠKA)

MT

Izborna tekma za otroško Balkansko prvenstvo 2022

26/27

42ND Grand Prix Slovakia

Bratislava (Slovaška)

MT

3. IZBORNA (za kadete, mladince in U21) in 4.IZBORNA (za člane)

APRIL_2022

2

Ljubljana

Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani – PARA KARATE

9/10

Trofej Srbije – Zlatni pojas (kadeti, mladinci, U21, člani)

Čačak (Srbija)

MT

5.IZBORNA TEKMA (za člane)

15/16/

17

Karate1 Premier League

Porto Portugalska

PL

23/24

1. Pokalna tekma KZS

PARA KARATE

Črnomelj

PT

4.IZBORNA (za kadete, mladince in U21), *za člane opcijsko

23/24

PT

Izborna tekma za otroško Balkansko prvenstvo 2022

29/30.4

1.5

Karate1 Youth League

Ciper

YPL

MAJ_2022

7

POKAL KONJIŠKEGA KONJA

SLOVENSKE KONJICE

MT

A

14

2. pokalna tekma KZS

Karate 1 Premier League

Rabat (Maroko)

PL

13/14/

15

ZAKLJUČNE PRIPRAVE EP

Maribor

ZAKLJUČNE PRIPRAVE EP  – PARA KARATE

25/26/

27/28/

29

EKF Senior Championship2022 – PARA KARATE

Gaziantep (Turčija)

EP

21.5

KATANA KUP

 

 

Radovljica

MT

C

 

29.5.

2022

POSTOJNA OPEN

 

 

Postojna

 

 

 

MT

B

 

JUNIJ_2022

3/4/5

Balkansko prvenstvo za otroke, člane, veterane

Beograd,

Srbija

12

Ekipno državno prvenstvo

2. pokalna PARA KARATE

Karate1

Series A

Cairo (Egipt)

A1

10/11/

12

ZAKLJUČNE PRIPRAVE MEP

Ljubljana

ZAKLJUČNE PRIPRAVE MEP

17/18/

19

Pokal gorenjske

Šenčur

MT C

EKF JUNIOR, CADET & U21 CHAMPIONSHIPS 2022 – PRAGUE

Praga (Češka)

MEP

25/26

Velenje/

Ljubljana

Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP)

26/27

 

 

Sredozemske igre

Oran

Alžirija

SI

 

JULIJ_2022

1/2/3

Karate1 Youth League Poreč (Hrvaška)

YPL

5. IZBORNA (za kadete, mladince in U21)

AVGUST_2022

26/27/

28

Ljubljana

Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani + PARA KARATE

SEPTEMBER_2022

2/3/4

Karate1 Premier League

Baku Azerbajdžan

PL

10/11

BUDAPEST OPEN

Budimpešta (Madžarska)

1. IZBORNA (Kadeti, mladinci, U21) MEP 2023

17

 

 

 

 

2. IZBORNA (Kadeti, mladinci, U21) MEP 2023

24

KRANJ OPEN

Kranj

KRANJ OPEN

Kranj

MT

B

OKTOBER_2022

1

MARIBOR OPEN

Maribor

MARIBOR OPEN

Maribor Slovenija

MT

B

7/8/9

Karate1 Premier League

TBC

PL

8

SLOVENIJA LJUBLJANA OPEN

PARA KARATE

Ljubljana

MT

A

3. IZBORNA (Kadeti, mladinci, U21) MEP 2023

15

3. Pokalna tekma KZS

PARA

KARATE

DP

4. IZBORNA (Kadeti, mladinci, U21) MEP 2023?

21/22/

23

ZAKLJUČNE PRIPRAVE MSP

Ljubljana

ZAKLJUČNE PRIPRAVE MSP

26/27/28/29/30

WKF Cadet, Junior and U21 World Championships 2022

Konya (Turčija)

MSP

NOVEMBER_2022

4/5/6

Balkansko prvenstvo za kadete, mladince in U21

Črna Gora

MBP

5. IZBORNA (Kadeti, mladinci, U21) MEP 2023

11/12/

13

Karate1

Series A

Džakarta

Indonezija

A1

12.

Državno prvenstvo KADETI

MLADINCI

U21

3. PT

PARA

KARATE

Slovenske

Konjice

MDP

19/20

Velenje/

Ljubljana

Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP) + PARA KARATE MLADI ???

25/26/

27

PRIPRAVE – meritve

Ljubljana

Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani + PARA KARATE

DECEMBER_2022

3/4

Trbovlje OPEN – PARA KARATE

Trbovlje Slovenija

MT

A

3. december DAN INVALIDOV – tekma ali srečanje vseh  klubov

9/10/11

Karate1

Youth League

Venice (Italija)

YPL

17/18

Velenje/

Ljubljana

Treningi NPŠŠ otroška reprezentanca

 

Datum: 20.5.2022

Tekmovalni koledar KZS za leto 2022 se spreminja v odvisnosti od koledarja WKF in EKF.