Tekmovalni koledar za leto 2016

Datum
Uradna tekmovanja KZS
Mednarodni turnirji na koledarju WKF & EKF
Ostalo

januar

02.01.-06.01.

Priprave člani

Avstrija

09.01.-10.01.

Priprave mladinci

Slovenija

16.01.-17.01.

MT – Grand Prix Croatia

Samobor (Hrvaška)

22.01.-24.01.

K1 – Premier League

Paris (Francija)

22.01.-24.01.

Zakjučne priprave mladinci

Slo.

februar

26.02.-28.02.
26.02.-28.02.

K1 – Premier League

Sharm El Sheikh (Egipt)

marec

05.03.
12.03.-13.03.
18.03.-20.03.

K1 – Premier League

Rotterdam (Nizozemska)

20.03.

PT – 1. Pokalna tekma KZS

Lucija (DBV Piran)

26.03.

april

02.04.-03.04.

MT – Zlatni pojas

Čačak (Srbija)

08.04.-10.04.
09.04.
15.04.-17.04.

K1 – Premier League

Salzburg (Avstrija)

16.04.-17.04.

Priprave člani

Kranj

22.04.-24.04.

MT – Sofia

Bolgarija

27.04.-01.05.

Zaključne priprave

Kranj

30.04.

MT – Eurocup 2016

Zell am See (Avstrija)

maj

05.05.-08.05.
14.05.
20.05.-22.05.

K1 – Premier League

Rabat (Maroko)

21.05.-22.05.

Pokal občine Oplotnica

21.05.-22.05.

Priprave mladinci

Slovenija

21.05.-22.05.

MT – Danube Cup

Novi Sad (Srbija)

junij

04.06.-05.06.
05.06.
18.06.

Testiranje člani

Kranj

julij

01.07.-03.07.
12.07.-25.07.

EVROPSKE UNIVERZITETNE IGRE

Zagreb & Reka (Hrvaška)

25.07.-01.08.

KARATE POČITNICE KZS

Savudrija (Hrvaška)

30.07.-02.08.

Priprave člani

Kranj

avgust

10.08.-13.08.
15.08.-19.08.

Priprave kadeti, mladinci, U21 in člani

Kranj

20.08.-21.08.

MT – Lignano open

Lignano (Italija)

september

03.09.

MT – Međimurje open

Čakovec (Hrvaška)

03.09.-04.09.

K1 – Premier League

Istanbul (Turčija)

10.09.

MT – Zagreb Karate Cup

Zagreb (Hrvaška)

16.09.-18.09.

K1 – Premier League

Fortaleza (Brazil)

17.09.
23.09.-25.09.

K1 – Premier League

Hamburg (Nemčija)

24.09.-25.09.

Priprave kadeti, mladinci in U21

Kranj

oktober

01.10.-02.10.

MT – Croatia open

Rijeka (Hrvaška)

01.10.-02.10.

Karate1-Premiere League

Okinawa (Japonska)

08.10.-09.10.

Priprave člani – kate

Ljubljana

12.10.-16.10.

Zaključne priprave člani

Žalec

16.10.

PT – 2. Pokalna tekma KZS

Novo Mesto (KK Novo mesto)

22.10.-23.10.

Priprave kadeti, mladinci in U21

Kranj

25.10.-30.10.

november

04.11.-06.11.

MT – Venice Cup

Caorle (Italija)

13.11.

PT – 3. Pokalna tekma KZS

Kanal ob Soči (ŠD Gorica)

19.11.
26.11.

DP – Državno prvenstvo do 21 let

Podčetrtek (KK Kozjansko)

december

03.12.
17.12.-18.12.

Priprave kadeti, mladinci in U21

Kranj

Koledar ni dokončen, možne so spremembe.

 

Pri točkovanju za Karateist in Klub leta bomo skladno s kriteriji za točkovanje upoštevali vse rezultate dosežene na tekmovanjih v PRVEM stolpcu ter v DRUGEM stolpcu rezultate dosežene na tekmovanjih KARATE1, balkanskih prvenstvih ter mednarodnih turnirjih v Sloveniji.

 

Rezultati s turnirjev na koledarju bodo upoštevani za kategorizacijo pod pogoji, ki jih določa OKS.
Klubi, ki se bodo udeležili mednarodnih turnirjev, navedenih v 3. stolpcu, in bodo želeli dosežene rezultate upoštevati za kategorizacijo, bodo morali sami pridobiti s strani organizatorja tekmovanja vsa potrebna dokazila o izpolnjevanju pogojev za kategorizacijo – zapisnik tekmovanja in prijavno listo za želeno kategorijo.