Nosilci medalj

NOSILCI MEDALJ NA URADNIH PRVENSTVIH

1994

IZTOK ŠTAUSIZTOK ŠTAUS (WKSA Maribor)

MEP Madrid (Španija)

3. Mesto

Mladinci – športne borbe do 80 kg

 

 

 

02. KLEMEN STANOVNIKKLEMEN STANOVNIK (KK Ljubljana)

SP – Kotakinabalu (Malezija)

3. Mesto

Člani – športne borbe do 70 kg

 

 

 

 

1997

MIHA-BOZIC-1MIHA BOŽIČ (KK Kolektor Idrija)

MEP  Sofija (Bolgarija)

3. Mesto

Kadeti – športne borbe do 75 kg

 

 

02. KLEMEN STANOVNIKKLEMEN STANOVNIK (KK Ljubljana)

EP Teneriffe (Španija)

2. Mesto

Člani – športne borbe do 70 kg

 

 

 

POLONA VILARPOLONA VILAR (KK Ljubljana)

SI Bari (Italija)

3. Mesto

Članice – športne borbe do 53 kg

 

 

 

1998

05. DAMIR VRBANIČDAMIR VRBANIC (KK Žalec)

EP Beograd (Jugoslavija)

2. Mesto

Člani – športne borbe do 60 kg

 

 

 

 

2000

06. DALIBOR FILIPIĆDALIBOR FILIPIĆ (KK TIKA Trbovlje)

MEP Celje (Slovenija)

2. Mesto

Kadeti – športne borbe do 60 kg

 

 

 

 

2001

UROŠ ŠKARABOTUROŠ ŠKARABOT (KK Nova Gorica)

MEP Nikozija (Ciper)

2. Mesto

Kadeti – športneborbe do 65 kg

 

 

MATEJA BUKOVNIKMATEJA BUKOVNIK (KK Kovinar Maribor)

SI Tunis (Tunizija)

3. Mesto

Članice – športne borbe do 50 kg

 

 

2004

09. DEJAN VOZLIČDEJAN VOZLIČ (KK Ljubljana)

EP Reka (Hrvaška)

2. Mesto

Mladinci – športne borbe do 80 kg

 

 

 

 

2005

TEJA ŠAVORTEJA ŠAVOR (KK Kranj)

SI Almeria (Španija)

3. Mesto

Članice – športne borbe do 55 kg

 

 

 

2006

11. OMER TABAKOVIČOMER TABAKOVIĆ (KK Tiger Velenje)

MEP Podgorica (Srbija in Črna Gora)

3. Mesto

Mladinci – športne borbe nad 80 kg

 

 

 

2007

12. MATIJA MATIJEVIĆMATIJA MATIJEVIĆ (KK Zmaj Ljubljana)

EP Bratislava (Slovaška)

2. Mesto

Člani – športne borbe do 75 kg

 

 

 

09. DEJAN VOZLIČDEJAN VOZLIČ (ŠRD Olimpija Ljubljana)

EP Bratislava (Slovaška)

3. Mesto

Člani – športne borbe do 80 kg

 

 

 

 

2010

13. DOMEN MIHELIČDOMEN MIHELIČ (KK Tiger Velenje)

MEP Izmir (Turčija)

3. Mesto

Mlajši člani – športne borbe nad 78 kg

 

 

 

 

2011

14. JUŠ MARKAČJUŠ MARKAČ (KK Shotokan Kranj)

MEP Novi Sad (Srbija)

1. Mesto

Mladinci – športne borbe do 76 kg

 

 

 

15. FILIP ŠPANBAUER

FILIP ŠPANBAUER (KK Radenci Shotokan)

MEP Novi Sad (Srbija)

3. Mesto

Kadeti – športne borbe do 63 kg

 

 

 

16. TJAŠA RISTIĆTJAŠA RISTIĆ (KK Kranj)

MEP Novi Sad (Srbija)

3. Mesto

Mladinke – športne borbe do 59 kg

 

 

 

17. DANIJEL RIHTARIČDANIJEL RIHTARIČ (KK Shotokan Kranj)

MEP Novi Sad (Srbija)

3. Mesto

Mlajši člani – športne borbe do 78 kg

 

 

 

 

2012

18. MIRKO BOLTARMIRKO BOLTAR (ŠD Gorica)

MEP Baku (Azerbajdžan)

2. Mesto

Kadeti – športne borbe do 70 kg

 

 

 

19. PATRIK ŠUMANDLPATRIK ŠUMANDL (ŠD Gorica)

MEP Baku (Azerbajdžan)

2. Mesto

Kadeti – športne borbe nad 70 kg

 

 

 

20. KLEMEN PLAZARKLEMEN PLAZAR (KK Shotokan Velnje)

MEP Baku (Azerbajdžan)

3. Mesto

Mladinci – kate

 

 

 

21. JURE KORENJURE KOREN (KK Radvanje)

MEP Baku (Azerbajdžan)

3. Mesto

Mladinci – športne borbe do 76 kg

 

 

 

22. SEBASTJAN BUDIHNASEBASTJAN BUDIHNA (KK Žalec)

MEP Baku (Azerbajdžan)

3. Mesto

Ml. člani – športne borbe nad 78 kg

 

 

 

 

2013

23. ALJAŽ SUSIČALJAŽ SUSIČ (ŠD Gorica)

MEP Konya (Turčija)

3. Mesto

Kadeti – športne borbe do 52 kg

 

 

 

24. TANJA VRBNJAKTANJA VRBNJAK (KK Partizan Ljutomer)

MEP Konya (Turčija)

3. Mesto

Mladinke – športne borbe nad 59 kg

 

 

 

EKIPA

DANIJEL RIHTARIČ (KK Shotokan Kranj), JUŠ MARKAČ (KK Shotokan Kranj), FILIP ŠPANBAUER (KK Radvanje), MATIJA MATIJEVIĆ (KK Žalec), SEBASTJAN BUDIHNA (KK Žalec), REM MARIČ (KK Shotokan Grosuplje) in MLADEN RAILIĆ (DBV Piran)

EP Budimpešta (Madžarska)

3. Mesto – Člani – športne borbe ekipno

 

14. JUŠ MARKAČJUŠ MARKAČ (KK Shotokan Kranj)

SI Mersin (Turčija)

3. Mesto

Člani – športne borbe do 84 kg

 

 

 

 

2014

26. MAŠA SIMONIČMAŠA SIMONIČ (KK Kovinar Maribor)

MEP Lizbona (Portugalska)

3. Mesto

Kadetinje – kate

 

 

 

27. KATI FLORJANČIČKATI FLORJANČIČ (ŠD Gorica)

MEP Lizbona (Portugalska)

2. Mesto

Mladinke – športne borbe do 59 kg

 

 

 

 

2015

27. KATI FLORJANČIČKATI FLORJANČIČ (ŠD Gorica)

MEP Zürich (Švica)

2. Mesto

Mlajše članice – športne borbe do 61 kg

 

 

 

 

2016

26. MAŠA SIMONIČMAŠA SIMONIČ (KK Kovinar Maribor)

MEP Limassol (Ciper)

2. Mesto

Mladinke – kate

 

 

 

 

2017

KITI SMILJAN (KK Nestor)

MEP Sofija (Bolgarija)

3. Mesto

Mladinke – športne borbe nad 59 kg

 

 

 

KAJA BUDIČ (KK Kolektor Idrija)

MEP Sofija (Bolgarija)

2. Mesto

Mlajše članice – športne borbe nad 68 kg

 

 

 

KRATICE:

MEP – Mladinsko evropsko prvenstvo;

MSP – Mladinsko svetovno prvenstvo;

EP – Člansko evropsko prvenstvo;

SP – Člansko svetovno prvenstvo;

SI – Sredozemske igre.