Tekmovalni koledar za leto 2007

Mes. Dan Uradna tekmovanja v organizaciji KZS Tekmovanja v organizaciji klubov KZS* Tekme v organ. tujih nac. zvez/klubov
1 13 MT Nestl Žgank  D Velenje
20 Paris Open  A Paris
20 Croatia Open B Samobor
2 3 Kobe Osaka Limbuš D Limbuš
9 EP mladinci A Izmir
18 DP ČLANI  C
24 OŠ liga Mislinja
3 3 Tuzla Open B Tuzla
17 MT Žalec D Žalec
24 1. PT KZS (za vse kat.) D Horjul Iliđa Open C Iliđa
31 OŠ liga Zg. Polskava GL – Italia Open A Monza
4 14 Slovakia Open B Bratislava
14 Zlatni pojas Čačka B Čačak
15 Udine Trophy C Udine
21 Ljutomer Open  D Ljutomer
28 Rijeka Cup C Rijeka
5 4 42. EP Člani A Bratislava
12 Pokal Postojnske Jame   C Postojna
20 2. PT KZS ( za vse kategorije) D Kobarid
26 Sarajevo Open B Sarajevo
6 3 EKIPNO DP KZS (BORBE + KATE) C Oplotnica
9 OŠ liga N.Mesto EP Regij A Novi Sad
16 9. POKAL BOHINJA Bohinjska Bistrica
8 25 Grado Open B Grado
9 1 Medimurje Open B Čakovec
8 Slovenia open – MT B Nova Gorica
15 GL – German Open  A Aschaffenburg
22.-23. CRO OPEN 2007 B Zagreb
29 MT  Kranj D Kranj
10 6 GL – Austria Open A Saltzburg
6 Beogradski pobednik B Beograd
6 Grdanovski kup B Skopje
13 3. PT KZS ( za vse kategorije) D Trbovlje
18 OŠ Liga Lenart SP Mladinci  A Istanbul
11 10 DP  (za vse mlajše od 21 let) C Žalec
17 MT Hypo Sevnica C Sevnica
24 Ljubljana Open B Ljubljana
12 1 San Marino Open B San Marino
8 Venice Open  B Benetke
15 Trbovlje Open B Trbovlje GL – Podgorica Open A Podgoorica

Opombe:
1. D,C,B,A – Oznake za jakost turnirjev za točkovanje karateist leta 2007 (glejPravilnik trenerske komisije)
2. * Klubski turnirji, ki izpolnjujejo zahteve KZS – sodelujejo lahko samo člani nacionalnih karate zvez (EKF, WKF)
3. za kategorizacijo pri OKS štejejo vsi turnirji razen tistih z oznako D
4. DP – državno prvenstvo, PT – pokalna tekma, MT – Mednarodni turnir, GL – Golden League (Zlata liga)5. OŠ – Osnovno šolska liga v organizaciji Mariborske karate zveze
6. Koledar ni fiksen, ažurirana verzija bo vedno objavljena na spletni strani KZS