Tekmovalni koledar za leto 2008

Uradna tekmovanja in priprave reprezentance Uradne tekme in turnirji klubov KZS Ostali turnirji / Prejeta vabila iz tujine
Aktivnost Kraj K Aktivnost Kraj K
1 12 Nestl Žgank Velenje Velenje D
19 17. GRAND PRIX CROATIA Samobor (Hrvaška) B
20 PARIS OPEN Paris (Francija) A 25. Postojna – Karateist leta
26 Kontrolna tekma Beograd (Srbija)
27 Kontrolna tekma Beograd (Srbija)
2 3 KOBE OSAKA LIMBUŠ Limbuš D
16 MLADINSKO EP Trst (Italija) A
17 MLADINSKO EP Trst (Italija)
23 Styrian Open –  Fürstenfeld
24 Kup mladosti – Ivanič Grad
3 1 1.Pokalna tekma KZS Žalec D
8 DUTCH OPEN Rotterdam (Nizozemska) A
9 DUTCH OPEN Rotterdam (Nizozemska)
15 6. Medn.pokal Žalca Žalec C
22 velikonočni prazniki US Open Golden League – Las Vegas
29 Kofukan Anglija
4 5 ITALIA OPEN – ZLATA LIGA Monza (Italija) A Tomiyama seminar
6 ITALIA OPEN – ZLATA LIGA Monza (Italija) KROKOYAMA CUP – Koblenz
12 DP – Člani (kate+borbe) Velenje C Zlatni pojas – Čačak
13 Zlatni pojas – Čačak
20 Karate Trophy – Udine
5 2-3 43. ČLANSKO EP Tallin (Estonija) A
4 43. ČLANSKO EP Tallin (Estonija)
10 Postojna 2008 Postojna B
17 Pokal Bohinja  Bohinj D
25 DP EKIPNO (kate + bobe) Oplotnica C
31 2. Pokalna tekma KZS Tolmin D
6 14 EP REGIJ Maribor (Slovenija) A
15 EP REGIJ Maribor (Slovenija)
7 12 UNIVERZITETNO SP Wroclaw (Poljska) A
13 UNIVERZITETNO SP Wroclaw (Poljska)
8 30 Grado Open – Grado
31 Grado Open – Grado
9 6 MEDITERANSKO PRVENSTVO (Turčija) A 12. Međimurje OPEN
7 MEDITERANSKO PRVENSTVO (Turčija)
13 SLO OPEN –CANCELLED!! B
20 Budimpešta OPEN Budimpešta (Madžarska) B 3. Pokalna tekma KZS  D
27 GERMAN OPEN – ZLATA LIGA Hamburg (Nemčija) A Shotokan Kranj Kranj C
28 GERMAN OPEN – ZLATA LIGA Hamburg (Nemčija)
10 4 9th International Karate Cup Plzen (Češka) B
5 9th International Karate Cup Plzen (Češka)
11 AUSTRIAN OPEN – ZLATA LIGA Salzburg (Avstrija) B
12 AUSTRIAN OPEN – ZLATA LIGA Salzburg (Avstrija)
18 Hypo 2008 Sevnica C
25 CRO Open Split (Hrvaška) B DP -21 let Maribor C
26-31 Karate kamp Zapolje
11 8 Kup Istre – Poreč
13-14 ČLANSKO SP Tokyo (Japonska) A
15-16 ČLANSKO SP Tokyo (Japonska)
29 Ljubljana Open Ljubljana B
12 6 PN Cup Benetke
13 Trbovlje 2008 Trbovlje B