Tekmovalni koledar za leto 2009

Datum kdo Kraj Medn. turnirji in tekme Tekmovanja in aktivnosti KZS Prejeta Vabila
10.-11.1. vsi Samobor – CRO grand prix Croatia
17.-18.1. GRC Zapolje Sodniški seminar seminar A. Oliva + OKB
30.1.-1.2. do 21 Paris – F 36. mladinsko EP
07.02.16 GRC Zapolje sestanek trenerjev, priprave – člani
14.02.16 vsi Velenje turnir Nestla Žganka
21.02.16 Tatami Team Cup Budapest
28.02.16 vsi Tuzla – BIH turnir
7.-8.3. člani Roterdam – NL Dutch open
7.-8.3. Beograd – Deca Evrope
14.03.16 vsi Žalec GP Žalec
21.03.16 člani državno prvenstvo – člani
29.03.16 vsi Šenčur pri Kranju 1.Pokalna tekma KZS
04.04.16 člani Milano – I zlata liga – Itala open
11.04.16 vsi Čačak – SRB Zlatni pojas
19.04.16 vsi Bratislava – SK grand prix Slovakia
19.04.16 10.Udine karate Trophy
25.-29.4. Logatec priprave – člani
26.04.16 do 18 Rijeka – CRO TAD Rijeka
8.-10.5. člani Zagreb – CRO 44. člansko EP
16.05.16 vsi Postojna Turnir Postojnske jame
23.05.16 člani Zagreb – CRO super open
24.05.16 do 18 Bohinjska Bistrica 11. Pokal Bohinja
30.05.16 člani Madrid – E regijsko EKF
31.05.16 do 18 Žalec mladinsko DP
07.06.16 vsi Slovenske Konjice Ekipno DP
13.06.16 Pokal Gorenjske
13.-14.6. GOJU RYU semimar
20.06.16 do 18 Salzburg – A junior open
26.6.-5.7. člani Pescara – I sredozemske igre
24.-26.7. člani Taivan World games
10.-16.8. Kranjska Gora karate kamp
29.-30.8. vsi Grado – I 24. Grado open
05.09.16 vsi Čakovec – CRO 13. Međimurje OPEN
12.-13.9. člani Aschaffnburg – D zlata liga Seminar rindo karate
12.-13.9. Kranj Mednarodni karate turnir Kranj
19.09.16 vsi Vrhnika SLO Open
26.09.16 vsi Rijeka – CRO CRO open
03.10.16 clani Copehagen – DK Copehagen open
vsi Beograd – SRB Trofej Beograda
10.10.16 vsi Slavnoski brod – CRO turnir
clani Istambul – TR Istambul Open
15.-18.10. SHITO RYU seminar
17.10.16 vsi Trbovlje 2.Pokalna tekma KZS
24.-25.10. clani Salzburg – A zlata liga
24.10.16 člani Plevlja – čG 6. turnir Plevlja Open
26-29.10. karate kamp – pionirji – ODPOVEDAN
07.11.16 EURO Kup Istre 2009 – Poreč
12.-15.11. do 18 Rabat – Maroko 6. mladinsko SP
14.11.16 EURO-EAST CUP Maribor
21.11.16 vsi Postojna 3.Pokalna tekma KZS
28.11.16 vsi Ljubljana Ljubljana open
05.12.16 Venice cup
19.12.16 vsi Trbovlje 37. turnir Trbovlje