Tekmovalni koledar za leto 2022

 
Dan Uradna tekmovanja KZS Uradna mednarodna tekmovanja Kraj, Država ** Priprave reprezentanc, ostalo
JANUAR
14/15/ PARA Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani (MB)
16 KARATE
21/22/ Karate1 Acapulco (Mehika) YPL
23 Youth League
28/29/ Karate Pamplona (Španija) A1
30 Series A
FEBRUAR
12 Velenje Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP)
12 Ljubljana Reprezentančne priprave za člane – PARA KARATE Velenje
13 16.Pokal Nestla Žganka 2022 16.Pokal Nestla Žganka 2022 – PARA KARATE Velenje MT Izborna tekma za otroško Balkansko prvenstvo 2022
B
11/12/ Karate1 Premier League Fujairah PL
13 (ZAE)
26 Državno prvenstvo za člane DP – PARA KARATE DP 2. IZBORNA (za člane)
MAREC
13. Velenje/ Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP)
Ljubljana
18/19/ 30TH Grand Prix Croatia Samobor (HRVAŠKA) MT 2. IZBORNA (za kadete, mladince, U21) *Dodatna izborna tekma za MEP odprte kategorije
20
18/19/ 30TH Grand Prix Croatia Samobor (HRVAŠKA) MT Izborna tekma za otroško Balkansko prvenstvo 2022
20
26/27 42ND Grand Prix Slovakia Bratislava (Slovaška) MT 3. IZBORNA (za kadete, mladince in U21) in 4.IZBORNA (za člane)
APRIL
2 Ljubljana Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani – PARA KARATE
10 Trofej Srbije – Zlatni pojas (kadeti, mladinci, U21, člani) Čačak (Srbija) MT 5.IZBORNA TEKMA (za člane)
15/16/ Karate1 Premier League Porto Portugalska PL
17
23/24 1. Pokalna tekma KZS PARA KARATE Črnomelj PT 4.IZBORNA (za kadete, mladince in U21), *za člane opcijsko
23/24 PT Izborna tekma za otroško Balkansko prvenstvo 2022
29/30.4 Karate1 Youth League Ciper YPL
1,5
MAJ
7 POKAL KONJIŠKEGA KONJA SLOVENSKE KONJICE MT
A
14 2. pokalna tekma KZS Karate 1 Premier League Rabat (Maroko) PL
13/14/ ZAKLJUČNE PRIPRAVE EP Maribor ZAKLJUČNE PRIPRAVE EP  – PARA KARATE
15
25/26/ EKF Senior Championship2022 – PARA KARATE Gaziantep (Turčija) EP
27/28/
29
21,5 KATANA KUP Radovljica MT
C
29.5. POSTOJNA OPEN Postojna MT
2022 B
JUNIJ
4.03.2005 Balkansko prvenstvo za otroke, člane, veterane Beograd,
Srbija
12 Ekipno državno prvenstvo 2. pokalna PARA KARATE Karate1 Cairo (Egipt) A1
Series A
10/11/ ZAKLJUČNE PRIPRAVE MEP Ljubljana ZAKLJUČNE PRIPRAVE MEP
12
17/18/ Pokal gorenjske Šenčur EKF JUNIOR, CADET & U21 CHAMPIONSHIPS 2022 – PRAGUE Praga (Češka) MEP
19 MT C
25/26 Velenje/ Treningi NPŠŠ (otroška reprezentanca za BP)
Ljubljana
26/27 Sredozemske igre Oran SI
Alžirija
JULIJ
2.01.2003 Karate1 Youth League Poreč (Hrvaška) YPL 5. IZBORNA (za kadete, mladince in U21)
AVGUST
24/25/26/27/28 Maribor Reprezentančne priprave (testiranje) kadeti, mladinci, U21, člani + PARA KARATE
SEPTEMBER
02/03/04 Karate1 Premier League Baku Azerbajdžan PL
10/11 Maribor Reprezentančne – širši izbor (kadeti, mladinci, U21, člani) (MEP23/EP23)
10 Velenje Priprave otroške reprezentance – širrši izbor
17/18 25th BUDAPEST OPEN Budimpešta (Madžarska) 1. izborna tekma MEP23/EP23
17 KRANJ OPEN 2022 Kranj KRANJ OPEN Kranj MT
B
23/24/25 21st CROATIA OPEN Hrvaška 2. izborna tekma MEP23, izborna tekma Otroška reprezentanca
23/24/25 KARATE1 SERIES A Kocaeli, Turčija 2. izborna tekma EP23
OKTOBER
1 MARIBOR OPEN Maribor MARIBOR OPEN Maribor Slovenija MT
B
07/08/09 Karate1 Premier League Los Angeles PL
08 3. Pokalna tekma KZS Šenčur DP
15 Licenčni seminar  za Strokovne delavce 2 in športno izobražen kader
21/22/23 ZAKLJUČNE PRIPRAVE MSP Maribor ZAKLJUČNE PRIPRAVE MSP
22 Licenčni seminar  za Strokovne delavce 1
29 Velenje Priprave otroške reprezentance – širši izbor
26/27/28/29/30 WKF Cadet, Junior and U21 World Championships 2022 Konya (Turčija) MSP Svetovno prvenstvo
NOVEMBER
04/05/06 Balkansko prvenstvo za kadete, mladince in U21 Črna Gora MBP 3. izborna tekma MEP23
11/12/ Karate1 Džakarta A1
13 Series A Indonezija
12 Državno prvenstvo KADETI 3. PT Slovenske MDP 4. izborna tekma MEP23 / izborna tekma otroška reprezentanca
MLADINCI PARA Konjice
U21 KARATE
19/20 SLOVENIJA LJUBLJANA OPEN Ljubljana MT 5. izborna tekma MEP23 / 3. izborna tekma EP23 / izborna tekma otroška reprezentanca
A
25/26/ PRIPRAVE – meritve Maribor Reprezentančne priprave kadeti, mladinci, U21, člani + PARA KARATE (MEP23/EP23)
26 Velenje Priprave otroške reprezentance – širrši izbor
DECEMBER
3 Trbovlje OPEN – PARA KARATE Trbovlje Slovenija MT 3. december DAN INVALIDOV – tekma ali srečanje vseh  klubov
A
3 Trbovlje OPEN 2022 Trbovlje Slovenija MT A 4. izborna tekma EP23
09/10/11 Karate1 Venice (Italija) YPL
Youth League
10 Licenčni seminar za Strokovne delavce 1
17 Velenje/ Priprave otroške reprezentance – širrši izbor
JANUAR 2023
13/14/15 SERIES A Atene, Grčija 5. izborna tekma EP23
13/14/15 Samobor Grand Prix 2023 Samobor, Hrvaška Kontrolna tekma Otroška reprezentanca
26/27/28/29 ZAKLJUČNE PRIPRAVE MEP Maribor ZAKLJUČNE PRIPRAVE MEP
27/28/29 PREMIER LEAGUE Kairo, Egipt
PL
FEBRUAR 2023
03/04/05 EKF Cadet, Junior & U21 Championships Limassol, Ciper Mladinsko evropsko prvenstvo
MAREC 2023
10/11/12 SERIES A Turčija
16/17/18/19 ZAKLJUČNE PRIPRAVE EP23 Maribor Zaključne priprave EP23
24/25/26 EKF Senior Championships Guadalajara, Španija Člansko evropsko prvenstvo 2023

 

Datum: 20.5.2022

Tekmovalni koledar KZS za leto 2022 se spreminja v odvisnosti od koledarja WKF in EKF.Licenčni seminar za Strokovne delavce 1