Trenerji KZS – Licence za leto 2021

Ime in priimek Klub Naziv
 Bor Dereani KK Žalec Strokovno izobražen
 Damjan Horvatič KK Radvanje Strokovno izobražen
 Ines Švarc KK Kovinar Maribor Strokovno izobražen
 Kamil Fras KK Selnica ob Dravi Strokovno izobražen
 Matej Kabaj Karate-do klub Ig Shotokan Strokovno izobražen
 Matija Matijevič KK Ljubljana Strokovno izobražen
 Matjaž Končina KK Žalec Strokovno izobražen
 Miha Kovačič KK Trbovlje Strokovno izobražen
 Mladen Railič KK Koper Strokovno izobražen
 Patricija Čačulovič KK Žalec Strokovno izobražen
 Rok Trošt KK Kranj Strokovno izobražen
 Sebastjan Budihna KZS Strokovno izobražen
 Tjaša Bertonelj KK Mawashi Postojna Strokovno izobražen
 Andrej Fojkar KK Kranj Strokovni delavec 2
 Anton Maruša KK Petrovče Strokovni delavec 2
 Arnold Skuhala KK Lovrenc na Pohorju Strokovni delavec 2
 Bojan Marinček KK Mon Chi Strokovni delavec 2
 Christian Kajtna KK Brežice Strokovni delavec 2
 Darko Cicvarić KK Brežice Strokovni delavec 2
 Darko Zarič KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 2
 Drago Felle KK Mislinja Strokovni delavec 2
 Džemal Mustafić KK Vrhnika Strokovni delavec 2
 Franc Koenig KK Branik, Maribor Strokovni delavec 2
 Hadis Lišinovič KK Shotokan Postojna Strokovni delavec 2
 Igor Prašnikar KK Kranj Strokovni delavec 2
 Igor Trbižan KK Ki-ryu Nova Gorica Strokovni delavec 2
 Irena Omejec KK Lev Strokovni delavec 2
 Jaka Šarabon KK Kranj Strokovni delavec 2
 Jan Merc KK Lev Strokovni delavec 2
 Janko Merc KK Šiška Strokovni delavec 2
 Jernej Sever KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 2
 Jožef Maruško KK Sho-kan Apače Strokovni delavec 2
 Jurij Orač Klub borilnih veščin Sevnica Strokovni delavec 2
 Luka Debršek KK Polzela Strokovni delavec 2
 Marko Mitrovič KK Kaze Strokovni delavec 2
 Matjaž Bertoncelj KK Mawashi Postojna Strokovni delavec 2
 Metka Galič KK Brežice Strokovni delavec 2
 Miha Romih KK Kozjansko in Obsotelje Strokovni delavec 2
 Milan Zadrravec KK Murska Sobota Strokovni delavec 2
 Milenko Railić Društvo za borilne veščine Piran Strokovni delavec 2
 Mitja Stisovič ŠD Dinamik Celje Strokovni delavec 2
 Natalija Anastazija Kenda KK Velenje Strokovni delavec 2
 Peter Šircelj KK Sokol Strokovni delavec 2
 Predrag Grujič Shotokan karate do-klub Gornja Radgona Strokovni delavec 2
 Primož Debenak KK Limbuš Strokovni delavec 2
 Rajko Malinovič ŠD Nova Gorica Strokovni delavec 2
 Sebastian Kantužer Društvo za karate Celje Strokovni delavec 2
 Teo Hrvoje Oršanič KK Brežice Strokovni delavec 2
 Tone Ančnik KK Dojo Ančnik Strokovni delavec 2
 Viljem Kljanšček KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 2
 Admir Bogaljević Shotokan KK Grosuplje Strokovni delavec 1
 Admir Džuzdanović KK Kranj Strokovni delavec 1
 Ajla Kurbegović KK Ljubljana Strokovni delavec 1
 Aljoša Kramar KK Radeče in KK Mirna Peč Strokovni delavec 1
 Amadej Velikonja KK Shotokan Ajdovščina Strokovni delavec 1
 Andrej Kolar Karate društvo Loče Strokovni delavec 1
 Andrej Kožuh KK Kranj Strokovni delavec 1
 Andrej Ostrožnik Karate društvo Loče Strokovni delavec 1
 Andreja Jeglič KK Šiška Strokovni delavec 1
 Anina Cesar KK Velenje Strokovni delavec 1
 Anja Lipuš Shotokan KK Oplotnica Strokovni delavec 1
 Anja Zafošnik KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Armin Ćoralić KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Asim Alagić KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Asja Pešec KK Petrovče Strokovni delavec 1
 Bojan Čekrlić Shotokan Grosuplje Strokovni delavec 1
 Bojan Senica KK Petrovče Strokovni delavec 1
 Bojan Skotnik KK Radenci Shotokan Strokovni delavec 1
 Bojan Viktor Pižmoht KK Hrastnik Strokovni delavec 1
 Bojana Dujović KK Kranj Strokovni delavec 1
 Boris Peček KK Logatec Strokovni delavec 1
 Borut Tement KK Zen Strokovni delavec 1
 Branko Cimperman KK Polzela Strokovni delavec 1
 Branko Malešič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Branko Vališer KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Dalibor Pavlovič KK Sokol Strokovni delavec 1
 Dalibor Subotić KK Postojna Strokovni delavec 1
 Danica Šumljak KK Velenje Strokovni delavec 1
 Darja Krebs KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 David Kranjc KK Lovrenc na Pohorju Strokovni delavec 1
 Davorin Kračun Društvo za karate Celje Strokovni delavec 1
 Drago Cekič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Drago Ristić KK Kranj Strokovni delavec 1
 Dubravko Smirić KK Brežice Strokovni delavec 1
 Dušan Borovnik KK Velenje Strokovni delavec 1
 Đulaga Huskić KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Edin Salkič KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Erin Ćoralić KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Filip Kržič KK Mon Chi Strokovni delavec 1
 Franc Bajs KK Brežice Strokovni delavec 1
 Franci Novak KK Kranj Strokovni delavec 1
 Franjo Horn KK Črnomelj Strokovni delavec 1
 Franjo Kramberger KK Radenci Shotokan Strokovni delavec 1
 Gorazd Praprotnik KK Kensei Strokovni delavec 1
 Gregor Sukovič KK Kimon Strokovni delavec 1
 Gregorr Hribarr KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 1
 Helena Markuta KK Kranj Strokovni delavec 1
 Herman Vocovnik DTVP Limbuš Strokovni delavec 1
 Husejn Beganović KK Velenje Strokovni delavec 1
 Igor Bahor KK Velenje Strokovni delavec 1
 Igor Jadrič KK Cerknica Strokovni delavec 1
 Igor Jordan KK Bushido Strokovni delavec 1
 Iva Peternel KK Kranj Strokovni delavec 1
 Ivan Razpet KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Jaka Taler Shotokan KK Bohinj Strokovni delavec 1
 Jasmina Džafić KK Velenje Strokovni delavec 1
 Jelena Mandić KK Radvanje Strokovni delavec 1
 Jernej Blatnik Shotokan KK Oplotnica Strokovni delavec 1
 Jernej Taler Shotokan KK Bohinj Strokovni delavec 1
 Jure Koren KK Radvanje Strokovni delavec 1
 Katarina Starc KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Kostadin Kondić KK Zmaj LJ Strokovni delavec 1
 Krunoslav Šegovič KK Zmaj LJ Strokovni delavec 1
 Lidija Božić Mrkonjić KK Velenje Strokovni delavec 1
 Maria Brecelj KK Ljubljana Strokovni delavec 1
 Marijana Jularić KK Ljubljana Strokovni delavec 1
 Marjan Lederer DTVP Limbuš Strokovni delavec 1
 Marjan Mijatović KK Koper Strokovni delavec 1
 Marjana Kovačec Karate Do klub Ptuj Strokovni delavec 1
 Marko Štancar KK Kranj Strokovni delavec 1
 Maša Gala KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Mateja Zarič Bukovnik KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 1
 Matija Jekovec KK Kranj Strokovni delavec 1
 Michael Rukše KK Novo Mesto Strokovni delavec 1
 Mija Aleksić KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Mirislav Damijanovič KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 1
 Miro Skalicky Društvo za karate Celje Strokovni delavec 1
 Miroslav Gavran KK Tora Koper Strokovni delavec 1
 Mitja Dujović KK Kranj Strokovni delavec 1
 Nastja Galič KK Brežice Strokovni delavec 1
 Nejc Bertoncelj KK Mawashi Postojna Strokovni delavec 1
 Nejc Bertoncelj KK Mawashi Postojna Strokovni delavec 1
 Orijana Perger KK Grosuplje Strokovni delavec 1
 Patricija Bukovinski KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Patrik Škrablin KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 1
 Petra Zajc KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Rem Marič Shotokan KK Grosuplje Strokovni delavec 1
 Ricardo Žibrat KK Ljutomer Strokovni delavec 1
 Rok Lopan KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Silvo Lah KK Velenje Strokovni delavec 1
 Srečko Boršič KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 1
 Stane Nadižar KK Kranj Strokovni delavec 1
 Suzana Ravnikar Bele KK Kozjansko in Obsotelje Strokovni delavec 1
 Šefka Seki Golač KK Seki Sveti Jernej Strokovni delavec 1
 Špela Kenda KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Timotej Kruška KK Mon Chi Strokovni delavec 1
 Tina Čimžar KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Tina Maučnik KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Tinkara Černič KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Tjaša Ristić KK Kranj Strokovni delavec 1
 Tomaž Dvornik KK Brežice Strokovni delavec 1
 Velimir Veljko Jukič KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Veno Jaša Grujić Shotokan karate do-klub Gornja Radgona Strokovni delavec 1
 Vladimir Stanić KK Virtus Duplica Strokovni delavec 1
 Vojislav Ašanin KK Shotokan Kranj Strokovni delavec 1
 Zdenko Miklavc KK Velenje Strokovni delavec 1
 Zdravko Marič Shotokan Grosuplje Strokovni delavec 1
 Zdravko Romih KK Kozjansko in Obsotelje Strokovni delavec 1
 Zekerija Tabaković KK Tiger Velenje Strokovni delavec 1
 Zlatko Tkalec KK Zmaj Strokovni delavec 1

 

Opomba:

* nazivi so v skladu z 49 in 92 členom ZŠpo-1 in kompetencami za delo v športu, ter sklepu IO KZS o poenotenju nazivov