Trenerji KZS – Licence za leto 2022

Ime in Priimek klub Kompetence za delo v športu
 Ines Švarc KK Kovinar Maribor Strokovno izobražen delavec
 Aleksandra Plavčak KK Rogaška Slatina Strokovno izobražen delavec
 Bor Dereani KK Žalec Strokovno izobražen delavec
 Damjan Horvatič KK Radvanje Strokovno izobražen delavec
 Kamil Fras KK Selnica ob Dravi Strokovno izobražen delavec
 Matija Matijevič KK Ljubljana Strokovno izobražen delavec
 Matjaž Končina KK Žalec Strokovno izobražen delavec
 Miha Kovačič KK Trbovlje Strokovno izobražen delavec
 Mirna Vaš Klub BVFC Shony Strokovno izobražen delavec
 Mladen Railić KK Koper Strokovno izobražen delavec
 Patricija Čačulovič KK Žalec Strokovno izobražen delavec
 Sašo Vaš Klub BVFC Shony Strokovno izobražen delavec
 Tjaša Bertoncelj KK Mawashi, Postojna Strokovno izobražen delavec
 Željko Marković KK Sokol Strokovno izobražen delavec
 Bojan Pižmoht KK Hrastnik Strokovni delavec 2
 Andrej Fojkar KK Kranj Strokovni delavec 2
 Anton Maruša KK Petrovče Strokovni delavec 2
 Arnold Skuhala KK Lovrenc na Pohorju Strokovni delavec 2
 Bojan Marinček KK Mon Chi Strokovni delavec 2
 Christian Kajtna KK Brežice Strokovni delavec 2
 Darko Cicvarić KK Brežice Strokovni delavec 2
 Darko Zarič KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 2
 Drago Felle KK Mislinja Strokovni delavec 2
 Džemal Mustafić KK Vrhnika Strokovni delavec 2
 Franc Konig KK Branik Strokovni delavec 2
 Hadis Lišinović Shotokan KK Postojna Strokovni delavec 2
 Igor Prašnikar KK Kranj Strokovni delavec 2
 Jaka Šarabon KK Kranj Strokovni delavec 2
 Jan Merc KK Lev Strokovni delavec 2
 Janko Merc KK Šiška Strokovni delavec 2
 Jernej Sever KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 2
 Jože Maruško KK Sho-Kan Apače Strokovni delavec 2
 Jurij Orač Klub borilnih veščin Sevnica Strokovni delavec 2
 Luka Deberšek KK Polzela Strokovni delavec 2
 Matjaž Bertoncelj KK Mawashi Postojna Strokovni delavec 2
 Metka Galič KK Brežice Strokovni delavec 2
 Miha Romih KK Kozjansko in Obsotelje Strokovni delavec 2
 Milenko Railić Društvo za borilne veščine Piran Strokovni delavec 2
 Mitja Stisovič ŠD Dinamik Celje Strokovni delavec 2
 Natalija Anastazija Kenda KK Velenje Strokovni delavec 2
 Peter Šircelj KK Sokol Strokovni delavec 2
 Predrag Grujić Shotokan Karate-do klub Gornja Radgona Strokovni delavec 2
 Rajko Malinović ŠD Gorica – sekcija karate Strokovni delavec 2
 Srečko Boršič KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 2
 Viljem Klanjšček KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 2
 Sebastian Kantužer Društvo za karate Celje Strokovni delavec 2
 Admir Džuzdanović KK Kranj Strokovni delavec 1
 Ajla Kurbegović KK Ljubljana Strokovni delavec 1
 Aljoša Kramar KK Radeče Strokovni delavec 1
 Aljoša Kramar KK Radeče Strokovni delavec 1
 Amadej  Velikonja KK Shotokan Ajdovšćina Strokovni delavec 1
 Andrej Kolar KK Loče Strokovni delavec 1
 Andrej Kožuh KK Kranj Strokovni delavec 1
 Andrej Ostrožnik KK Loče Strokovni delavec 1
 Andrej Trontelj KK Cerknica Strokovni delavec 1
 Andreja Jeglič KK Šiška Strokovni delavec 1
 Anina Cesar KK Velenje Strokovni delavec 1
 Anja Godnič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Anja Lipuš Shotokan KK Oplotnica Strokovni delavec 1
 Anja Zafošnik KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Blaž Hribovšek KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Bojan Čekrlić Shotokan KK Grosuplje Strokovni delavec 1
 Bojan Senica KK Petrovče Strokovni delavec 1
 Bojan Skotnik KK Radenci Shotokan Strokovni delavec 1
 Bojana Dujović KK Kranj Strokovni delavec 1
 Borut Tement KK Zen Strokovni delavec 1
 Branko Cimperman KK Polzela Strokovni delavec 1
 Branko Malešič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Branko Vališer KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Dalibor Subotić KK Postojna Strokovni delavec 1
 Danica Šumljak KK Velenje Strokovni delavec 1
 Daniel Janžekovič TVD Partizan Ljutomer Strokovni delavec 1
 Danijel Gospić KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 1
 Darja Krebs KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Davorin Kračun Društvo za karate Celje Strokovni delavec 1
 Dejan Komljenović Kožuh Partizan Škofja Loka – karate sekcija Strokovni delavec 1
 Denis Kranjc KK Lovrenc na Pohorju Strokovni delavec 1
 Dragan Ristič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Drago Cekič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Dubravko Smirić KK Brežice Strokovni delavec 1
 Dušan Borovnik KK Velenje Strokovni delavec 1
 Đulaga Huskić KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Edin Salkić KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Erin Ćoralić KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Filip Kržič KK Mon Chi Strokovni delavec 1
 Franc Bajs KK Brežice Strokovni delavec 1
 Franci Novak KK Kranj Strokovni delavec 1
 Franjo Horn KK Črnomelj, KK Novo mesto Strokovni delavec 1
 Franjo Kramberger KK Radenci Shotokan Strokovni delavec 1
 Gregor Sukovič KK Mon Chi Strokovni delavec 1
 Gregorr Hribarr KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 1
 Helena Markuta KK Kranj Strokovni delavec 1
 Herman Vocovnik DTV Partizan Limbuš Strokovni delavec 1
 Hrvoje Teo Oršanič KK Brežice Strokovni delavec 1
 Husejn Beganović KK Velenje Strokovni delavec 1
 Igor Bahor KK Velenje Strokovni delavec 1
 Igor Jadrič KK Cerknica Strokovni delavec 1
 Iva Peternel KK Kranj Strokovni delavec 1
 Jaka Taler Shotokan KK Bohinj Strokovni delavec 1
 Janez Medja Karate akademija Bohinj Strokovni delavec 1
 Jelena Mandić KK Radvanje Strokovni delavec 1
 Jernej Blatnik Shotokan Karate klub Oplotnica Strokovni delavec 1
 Jernej Taler Shotokan KK Bohinj Strokovni delavec 1
 Jožek Breznik KK Wksa Šentilj Strokovni delavec 1
 Jure Koren KK Radvanje Strokovni delavec 1
 Juš Jagarinec KK Polzela Strokovni delavec 1
 Klemen Knedl KK Sho-Kan Apače Strokovni delavec 1
 Krunoslav Šegovič KK Zmaj Strokovni delavec 1
 Lara Puščenik KK Kranj Strokovni delavec 1
 Lidija Božić Mrkonjić KK Velenje Strokovni delavec 1
 Maria Brecelj KK Ljubljana Strokovni delavec 1
 Marijana Jularić KK Ljubljana Strokovni delavec 1
 Marjan Lederer DTV Partizan Limbuš Strokovni delavec 1
 Marjan Mijatovič KK Koper Strokovni delavec 1
 Marjana Kovačec Karate-do klub Ptuj Strokovni delavec 1
 Marko Štancar KK Kranj Strokovni delavec 1
 Maša Gala KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Maša Kenda KK Velenje Strokovni delavec 1
 Maša Simonič KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 1
 Matej Kabaj Karate-do klub Ig Shotokan Strokovni delavec 1
 Matej Verbošt KK WKSA Duplek Strokovni delavec 1
 Mateja Zarič Bukovnik KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 1
 Matic Jadrič KK Cerknica Strokovni delavec 1
 Matic Smrekar KK Lev Strokovni delavec 1
 Matija Jekovec KK Kranj Strokovni delavec 1
 Maya Hrovat Kiprovska Shotokan KK Grosuplje Strokovni delavec 1
 Mihael Rukše KK Novo mesto Strokovni delavec 1
 Mija Aleksić KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Mirislav Damjanović KK Kovinar Maribor Strokovni delavec 1
 Miro Skalicky Društvo za karate Celje Strokovni delavec 1
 Mitja Derenda Karate-do klub Ig Shotokan Strokovni delavec 1
 Mitja Dujović KK Kranj Strokovni delavec 1
 Nastja Galič KK Brežice Strokovni delavec 1
 Nejc Bertoncelj KK Pivka Strokovni delavec 1
 Patricija Bukovinski KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Patrik Škrablin KK Rogaška Slatina Strokovni delavec 1
 Petra Zajc KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Pia Cesar KK Velenje Strokovni delavec 1
 Ricardo Žibrat TVD Partizan Ljutomer Strokovni delavec 1
 Rok Lopan KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Rok Ritlop KK Radvanje Strokovni delavec 1
 Sanela Rodaljević KK Vrhnika Strokovni delavec 1
 Saša Đorđević KK Žalec Strokovni delavec 1
 Sašo Rauter TVD Partizan Ljutomer Strokovni delavec 1
 Silvo Lah KK Velenje Strokovni delavec 1
 Simon Čeh Shotokan KK Grosuplje Strokovni delavec 1
 Stane Nadižar KK Kranj Strokovni delavec 1
 Šefka Golač KK Seki Strokovni delavec 1
 Špela Kenda KK Olimpija Strokovni delavec 1
 Tea Lopan KK Trbovlje Strokovni delavec 1
 Tina Maučnik KK Selnica ob Dravi Strokovni delavec 1
 Tinkara Černič KK Kolektor Idrija Strokovni delavec 1
 Tjaša Ristič KK Kranj Strokovni delavec 1
 Tom Nino Kastelic KK Sho-Kan Apače Strokovni delavec 1
 Tomaž Dvornik KK Brežice Strokovni delavec 1
 Urška Krajnc KK Žalec Strokovni delavec 1
 Veno Jaša Grujić Shotokan karate-do klub Gornja Radgona Strokovni delavec 1
 Vesna Zadravec KK Murska Sobota Strokovni delavec 1
 Vladimir Stanić KK Virtus Duplica Strokovni delavec 1
 Vojislav Ašanin KK Shotokan Kranj Strokovni delavec 1
 Zdenko Miklavc KK Velenje Strokovni delavec 1
 Zdravko Romih KK Kozjansko in Obsotelje Strokovni delavec 1
 Zlatko Tkalec KK Zmaj Strokovni delavec 1
 Aleksander Gabršček SZTK Strokovni delavec 1
 Alen Škrbo SZTK Strokovni delavec 1
 Bego Tabakovič KK Tiger Velenje Strokovni delavec 1
 Daniel Jovanoski SZTK Strokovni delavec 1
 David Kranjc KK Lovrenc na Pohorju Strokovni delavec 1
 Gorazd  Perdih SZTK Strokovni delavec 1
 Gorazd Praprotnik KK Kensei Litija Strokovni delavec 1
 Ivan Mitrovič SZTK Strokovni delavec 1
 Iztok Malačič SZTK Strokovni delavec 1
 Jože Rožec KK Sho-Kan Apače Strokovni delavec 1
 Karin Pazlar SZTK Strokovni delavec 1
 Marina Đorđeski SZTK Strokovni delavec 1
 Miroslav Gavran SZTK Strokovni delavec 1
 Natali Sedmak SZTK Strokovni delavec 1
 Nuša Valenčič SZTK Strokovni delavec 1
 Rok Požun SZTK Strokovni delavec 1
 Roman Pavlovič SZTK Strokovni delavec 1
 Sandi Ličan SZTK Strokovni delavec 1
 Suzana Ravnikar Bele KK Kozjansko in Obsotelje Strokovni delavec 1
 Tanja Škrbo SZTK Strokovni delavec 1
 Tjaša Gabršček SZTK Strokovni delavec 1
 Toni Povše SZTK Strokovni delavec 1