Karate zveza Slovenije

Trenerji KZS – Licence za leto 2024

Strokovno izobražen delavec

#Ime in PriimekKlubKompetence za delo v športu
1Patricija ČačulovičKK ŽalecStrokovno izobražena
2Ines ŠvarcKK Kovinar MariborStrokovno izobražena
3Ivona LačevićKK LjubljanaStrokovno izobražena
4Lejla AšaninKK Shotokan KranjStrokovno izobražena
5Mirna VašKlub BVFC ShonyStrokovno izobražena
6Tjaša BertonceljKK Mawashi PostojnaStrokovno izobražena
7Damjan HorvatičKK RadvanjeStrokovno izobražen
8Kamil FrasKK Selnica ob DraviStrokovno izobražen
9Matej KabajKarate-do klub IG ShotokanStrokovno izobražen
10Matija MatijevečKK LjubljanaStrokovno Izobražen
11Matjaž KončinaKK ŽalecStrokovno izobražen
12Miha KovačičKK TrbovljeStrokovno izobražen
13Mladen RailićKK KoperStrokovno izobražen
14Sašo VašKlub BVFC ShonyStrokovno izobražen
15Željko MarkovićKK SokolStrokovno izobražen
16Amadej  VelikonjaKK Shotokan AjdovšćinaStrokovni delavec 2
17Andrej FojkarKK KranjStrokovni delavec 2
18Anja ZafošnikKK OlimpijaStrokovni delavec 2
19Anton MarušaKK PetrovčeStrokovni delavec 2
20Arnold SkuhalaKK Lovrenc na PohorjuStrokovni delavec 2
21Bojan ČekrlićShotokan KK GrosupljeStrokovni delavec 2
22Bojan MarinčekKK MON CHIStrokovni delavec 2
23Bojan PižmohtKK HrastnikStrokovni delavec 2
24Branko CimpermanKK PolzelaStrokovni delavec 2
25Christian KajtnaKK BrežiceStrokovni delavec 2
26Dalibor SubotićKK PostojnaStrokovni delavec 2
27Darko CicvaričKK BrežiceStrokovni delavec 2
28Darko ZaričKK Kovinar MariborStrokovni delavec 2
29David KranjcKK Lovrenc na PohorjuStrokovni delavec 2
30Drago FelleKK MislinjaStrokovni delavec 2
31Đulaga HuskićKK OlimpijaStrokovni delavec 2
32Erin ĆoralićKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 2
33Esad BogaljevičShotokan KK GrosupljeStrokovni delavec 2
34Franc KonigKK BranikStrokovni delavec 2
35Hadis LišinovićShotokan KK PostojnaStrokovni delavec 2
36Igor BahorKK VelenjeStrokovni delavec 2
37Igor PrašnikarKK KranjStrokovni delavec 2
38Igor TrbižanKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 2
39Jaka ŠarabonKK KranjStrokovni delavec 2
40Jan MercKK LevStrokovni delavec 2
41Janez MedjaKlub Akademija borilnih veščin BohinjStrokovni delavec 2
42Janko MercKK ŠiškaStrokovni delavec 2
43Jernej SeverKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 2
44Jože MaruškoKK Sho-Kan ApačeStrokovni delavec 2
45Jožek BreznikKK Wksa ŠentiljStrokovni delavec 2
46Krunoslav ŠegovičKK ZmajStrokovni delavec 2
47Luka DeberšekKK PolzelaStrokovni delavec 2
48Matjaž BertonceljKK PivkaStrokovni delavec 2
49Metka GaličKK BrežiceStrokovni delavec 2
50Miha RomihKK Kozjansko in ObsoteljeStrokovni delavec 2
51Mihael RukšeKK Novo mestoStrokovni delavec 2
52Milan ZadravecKK Murska SobotaStrokovni delavec 2
53Milenko RailićDruštvo za bolrilne veščine PiranStrokovni delavec 2
54Mitja StisovičŠD Dinamik CeljeStrokovni delavec 2
55Nastja GaličKK BrežiceStrokovni delavec 2
56Natalija Anastazija KendaKK VelenjeStrokovni delavec 2
57Peter ŠirceljKK SokolStrokovni delavec 2
58Predrag GrujićShotokan karate-do klub Gornja RadgonaStrokovni delavec 2
59Rajko MalinovićŠD Gorica, sekcija karateStrokovni delavec 2
60Sebastian KantužerDruštvo za karate CeljeStrokovni delavec 2
61Simon ČehShotokan KK GrosupljeStrokovni delavec 2
62Srečko BoršičKK Rogaška SlatinaStrokovni delavec 2
63Stane StrnadKK Mon ChiStrokovni delavec 2
64Šefka GolačKK SekiStrokovni delavec 2
65Špela KendaKK OlimpijaStrokovni delavec 2
66Viljem KlanjščekKK Kovinar MariborStrokovni delavec 2
67Admir DžuzdanovićKK KranjStrokovni delavec 1
68Ajla ĆurićKK Mirna pečStrokovni delavec 1
69Ajla KurbegovićKK LjubljanaStrokovni delavec 1
70Alen ŠkrboSZTKStrokovni delavec 1
71Aleš PižmohtKK HrasrnikStrokovni delavec 1
72Aljoša KramarKK Radeče, KK Mirna PečStrokovni delavec 1
73Andrej ErčuljSZTKStrokovni delavec 1
74Andrej KolarKarate društvo LočeStrokovni delavec 1
75Andrej KožuhKK KranjStrokovni delavec 1
76Andrej OstrožnikKarate društvo LočeStrokovni delavec 1
77Andrej TronteljKK CerknicaStrokovni delavec 1
78Andreja JegličKK ŠiškaStrokovni delavec 1
79Andrejka DvornikKK BrežiceStrokovni delavec 1
80Anina CesarKK VelenjeStrokovni delavec 1
81Anja GodničKK KranjStrokovni delavec 1
82Arben OsmanajShotokan KK PostojnaStrokovni delavec 1
83Asim AlagićKK OlimpijaStrokovni delavec 1
84Barbara HaberlKK TrbovljeStrokovni delavec 1
85Bego TabakovičKK Tiger VelenjeStrokovni delavec 1
86Blaž HribovšekKK TrbovljeStrokovni delavec 1
87Blaž KlobasaShotokan karate-do klub Gornja RadgonaStrokovni delavec 1
88Bojan SenicaPetrovčeStrokovni delavec 1
89Bojan SkotnikKK Radenci ShotokanStrokovni delavec 1
90Bojana DujovićKK KranjStrokovni delavec 1
91Bojana Rudovič ŽvanutŠD Karate-do JirikiStrokovni delavec 1
92Borut TementKK ZenStrokovni delavec 1
93Branko VališerKK Selnica ob DraviStrokovni delavec 1
94Bruno BudičŠD Karate-do JirikiStrokovni delavec 1
95Dalibor PavlovićKK SokolStrokovni delavec 1
96Danica ŠumljakKK VelenjeStrokovni delavec 1
97Darja KrebsKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 1
98Davorin KračunDruštvo za karate CeljeStrokovni delavec 1
99Denis KranjcKK Lovrenc na PohorjuStrokovni delavec 1
100Drago CekićKK KranjStrokovni delavec 1
101Drago RistićKK KranjStrokovni delavec 1
102Dražen StjepanovičKarate klub PostojnaStrokovni delavec 1
103Dubravko SmirićKK BrežiceStrokovni delavec 1
104Dušan BorovnikKK VelenjeStrokovni delavec 1
105Džemal MustafićKK VrhnikaStrokovni delavec 1
106Edin SalkićKK TrbovljeStrokovni delavec 1
107Filip KržičKK Mon ChiStrokovni delavec 1
108Franc BajsKK BrežiceStrokovni delavec 1
109Franjo HornKK Novo mesto, KK ČrnomeljStrokovni delavec 1
110Franjo KrambergerKK Radenci ShotokanStrokovni delavec 1
111Gregor SukovičKK Mon ChiStrokovni delavec 1
112Gregorr HribarrKK Rogaška SlatinaStrokovni delavec 1
113Helena MarkutaKK KranjStrokovni delavec 1
114Hrvoje Teo OršaničKK BrežiceStrokovni delavec 1
115Husejn BeganovićKK VelenjeStrokovni delavec 1
116Igor JadričKK CerknicaStrokovni delavec 1
117Igor JordanKK BushidoStrokovni delavec 1
118Iva PeternelKK KranjStrokovni delavec 1
119Iztok MalačičKK Mon ChiStrokovni delavec 1
120Jaka TalerShotokan karate klub BohinjStrokovni delavec 1
121Jelena MandićKK RadvanjeStrokovni delavec 1
122Jernej BlatnikShotokan karate klub OplotnicaStrokovni delavec 1
123Jernej TalerShotokan karate klub BohinjStrokovni delavec 1
124Jože RožecSho-Kan ApačeStrokovni delavec 1
125Jure KorenKK RadvanjeStrokovni delavec 1
126Juš JagarinecKK PolzelaStrokovni delavec 1
127Kaja PučkoKK RadvanjeStrokovni delavec 1
128Katja HorvatičKK RadvanjeStrokovni delavec 1
129Klemen KnedlSho-Kan ApačeStrokovni delavec 1
130Lara PuščenikKK KranjStrokovni delavec 1
131Lidija Božić MrkonjićKK VelenjeStrokovni delavec 1
132Lina LubajnšekKK RadvanjeStrokovni delavec 1
133Marijana JularičKK LjubljanaStrokovni delavec 1
134Marjan MijatovićKK KoperStrokovni delavec 1
135Marjana KovačecKarate-do klub PtujStrokovni delavec 1
136Marko ŠtancarKK KranjStrokovni delavec 1
137Maša EterovičKK KranjStrokovni delavec 1
138Maša GalaKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 1
139Maša KendaKK VelenjeStrokovni delavec 1
140Maša SimoničKK Kovinar MariborStrokovni delavec 1
141Matej VerboštKK WKSA DuplekStrokovni delavec 1
142Mateja Zarič BukovnikKK Kovinar MariborStrokovni delavec 1
143Matevž FelleKK MislinjaStrokovni delavec 1
144Matic JadričKK CerknicaStrokovni delavec 1
145Matic SmrekarKK LevStrokovni delavec 1
146Miha GavezShotokan Karate-do Toushi MokronogStrokovni delavec 1
147Mihael CiglerKK Tiger VelenjeStrokovni delavec 1
148Mija AleksićKK Selnica ob DraviStrokovni delavec 1
149Mirislav DamjanovićKK Kovinar MariborStrokovni delavec 1
150Miro SkalickyDruštvo za karate CeljeStrokovni delavec 1
151Mitja DerendaKarate-do klub Ig ShotokanStrokovni delavec 1
152Mitja DujovićKK KranjStrokovni delavec 1
153Nejc BertonceljKK Mawashi PostojnaStrokovni delavec 1
154Nika PučkoKK RadvanjeStrokovni delavec 1
155Nika ŠenicaKK PolzelaStrokovni delavec 1
156Patricija BukovinskiKK TrbovljeStrokovni delavec 1
157Patrik Škrablinkk Rogaška SlatinaStrokovni delavec 1
158Petra ZajcKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 1
159Pia CesarKK VelenjeStrokovni delavec 1
160Ricardo ŽibratTVD Partizan LjutomerStrokovni delavec 1
161Rok LopanKK TrbovljeStrokovni delavec 1
162Rok PožunSZTKStrokovni delavec 1
163Rok RitlopKK RadvanjeStrokovni delavec 1
164Sanela RodaljevićKK VrhnikaStrokovni delavec 1
165Sara LišinovićShotokan KK PostojnaStrokovni delavec 1
166Saša ĐorđevićKK ŽalecStrokovni delavec 1
167Silvo LahKK VelenjeStrokovni delavec 1
168Stane NadižarKK KranjStrokovni delavec 1
169Suzana Ravnikar BeleKK Kozjansko in ObsoteljeStrokovni delavec 1
170Špela ŠtefeKK KranjStrokovni delavec 1
171Tadej TrinkoShotokan Karate-do Toushi MokronogStrokovni delavec 1
172Tamara MlakarKK WKSA ŠentiljStrokovni delavec 1
173Tanja ŠkrboSZTKStrokovni delavec 1
174Tea PotrpinKK TrbovljeStrokovni delavec 1
175Timotej TrinkoShotokan Karate-do Toushi MokronogStrokovni delavec 1
176Tina ČimžarKK Selnica ob DraviStrokovni delavec 1
177Tinkara ČerničKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 1
178Tit PrimožičKK Kolektor IdrijaStrokovni delavec 1
179Tjaša BaskeraKK KranjStrokovni delavec 1
180Tom Nino KastelicSho-Kan ApačeStrokovni delavec 1
181Tomaž DvornikKK BrežiceStrokovni delavec 1
182Urška KrajncKK ŽalecStrokovni delavec 1
183Urška KramarKK RadečeStrokovni delavec 1
184Urška KrašovecKK PolzelaStrokovni delavec 1
185Velimir Veljko JukičKK Selnica ob DraviStrokovni delavec 1
186Veno Jaša GrujićShotokan karate do-klub Gornja RadgonaStrokovni delavec 1
187Vesna ZadravecKK Murska SobotaStrokovni delavec 1
188Vesnaa ŠketaKK PolzelaStrokovni delavec 1
189Vladimir StanićKK Virtus DuplicaStrokovni delavec 1
190Vojislav AšaninKK Shotokan KranjStrokovni delavec 1
191Zdenko MiklavcKK VelenjeStrokovni delavec 1
192Zdravko RomihKK Kozjansko in ObsoteljeStrokovni delavec 1
193Zekerija TabakovićKK Tiger VelenjeStrokovni delavec 1
194Zlatko TkalecKK ZmajStrokovni delavec 1