Tekmovalni koledar za leto 2019

DATUM URADNA KZS TEKMOVANJA URADNA MEDNARODNA TEKMOVANJA OSTALO
JANUAR
11.-13. 46th Grand Prix Croatia Samobor/Croatia
23. Prireditev NAJ KARATEIST
25.-27. Premier League Paris/France
26. Pokal konjiškega konja (A) Slovenske Konjice
25.-27.
FEBRUAR
1.-3.
8.-10 46th European Championships Cadet, Junior & U21 Aalborg/Denmark
15.-17. Premier League Dubai/UAE
23. Državno prvenstvo članice, člani
23. Državno prvenstvo veteranke, veterani
23. Državno prvenstvo para-karate
23. 39th Grand Prix Slovakia Bratislava/Slovakia
24. 14. pokal Nestla Žganka (B) Velenje
MAREC
2.-4. Series A Salzburg/Austria
9. Slovenija OPEN 2018 (A) Laško
16.
23. 1. Pokalna tekma
28.-31. EKF Senior Championships Guadalajara/Spain
30. 17th International karate Open Žalec 2019 (C)
APRIL
5.-7. 20th Adidas Open KarateD’Italia Riccione/Italy
6.-7. Mediterranean Championships Antalya/Turkey
13.-14. 48th Golden belt of Čačak Čačak/Serbia
19.-21 Premier League Rabat/Morocco
19.-21
26.-28. 21st balkan Championships for Seniors Čačak/Serbia
MAJ
3.-5. Youth League Limassol/Cyprus
11. 2. Pokalna tekma
17.-19. Series A Istanbul/Turkey
18.-19. Karate Eurocup 2019 Zell am See/Austria
22.-24. Prireditev 50 LET KARATEJA v SLOVENIJI
18. Postojna OPEN 2019 (B)
31.-2.6 24th Balkan Championships for Children Banja Luka/Bosnia & Herzegovina
JUNIJ
7.-9. Premier League Shanghai/China
9. Ekipno državno prvenstvo Polzela
15. Pokal Gorenjske Senčur
21.-23. Series A Montreal/Canada
22. Austrian Junior Open 2019 Salzburg/Austria
29.-30. 2nd European Games Minsk/Belarus
29. International karate Cup 2019 Griže/Slovenia
JULIJ
1.-5. WKF Youth Camp & Cup Umag/Croatia
5.-7. WKF Youth League Umag/Croatia
31.- 4.8. European Universities Karate Championships – EUSA Zagreb/Croatia
AVGUST
31. 23th Međimurje Open 2019 Čakovec/Croatia
SEPTEMBER
6.-8. Premier League Tokyo/Japan
7. Maribor OPEN 2019 (A)
14.-15. 22nd Budapest Open Budapest/Hungary
20.-22. Series A Santiago/Chile
21. Kranj open
27.-29. Youth League Mexico
28.-29. 19th Croatia Open Rijeka/Croatia
OKTOBER
4.-6. Premier League Moscow/Rusia
12. 3. Pokalna tekma
18.-20. Balkan Open School Games U14 Turkay
23.-27. WKF Cadet, Junior & U21World Championships Santiago/Chile
NOVEMBER
16. Ljubljana OPEN 2019 (A)
23. Državno prvenstvo za kadete, mladince in U21
29.-30. Premier League Madrid/Spain
30. Trbovlje OPEN 2019 (A)
DECEMBER
1.
6.-8. 20th Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 ČatežBrežice/Slovenia
13.-15. Youth League Caorle-Venice/Italy
14. KFM – Trophy of Macedonia 2019
21.-22.

Koledar ni dokončan, možne so spremembe.

Pri točkovanju za Karateist in Klub leta bomo skladno s kriteriji za točkovanje upoštevali vse rezultate dosežene na tekmovanjih v PRVEM stolpcu ter v DRUGEM stolpcu rezultate dosežene na tekmovanjih KARATE1, balkanskih prvenstvih ter mednarodnih turnirjih v Sloveniji.

Rezultati s turnirjev na koledarju bodo upoštevani za kategorizacijo pod pogoji, ki jih določa OKS.
Klubi, ki se bodo udeležili mednarodnih turnirjev, navedenih v 3. stolpcu, in bodo želeli dosežene rezultate upoštevati za kategorizacijo, bodo morali sami pridobiti s strani organizatorja tekmovanja vsa potrebna dokazila o izpolnjevanju pogojev za kategorizacijo – zapisnik tekmovanja in prijavno listo za želeno kategorijo.