Karate zveza Slovenije

Nosilci medalj

2024

Hana Debeljak

KK Ljubljana

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Tbilisiju (Gruzija)

Bor Žibret

KK Ljubljana

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Tbilisiju (Gruzija)

Elizabeta Molnar

KK Ljubljana

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Tbilisiju (Gruzija)

Zala Maria Žibret

KK Ljubljana

3. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Zadar (Hrvaška)

2023

Elizabeta Molnar

KK Ljubljana

3. mesto

Svetovne igre 2023
Rijadhu (Saudova Arabija)

2022

Ela Petan

Klub BVFC Shony

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Praga (Češka)

Elizabeta Molnar

KK Ljubljana

3. mesto

Mladinsko svetovno prvenstvo
Konya (Turčija)

2021

Ela Petan

Klub BVFC Shony

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Tampere (Finska)

2020

Niklas Tamše Marinič

KK Radenci

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Budimpešta (Madžarska)

2019

Tjaša Ristič

KK Kranj

2. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Madrid (Španija)

2018

Elizabeta Molnar

KK Ljubljana

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Sochi (Rusija)

Tjaša Ristič

KK Kranj

3. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Novi Sad (Srbija)

Tjaša Ristič

KK Kranj

1. mesto

Sredozemske igre
Tarragona (Španija)

Lina Pušnik

KK Žalec

3. mesto

Sredozemske igre
Tarragona (Španija)

Niklas Tamše Marinič

KK Radenci

2. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Budimpešta (Madžarska)

2017

Kiti Smiljan

KK Nestor

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Sofija (Bolgarija)

Kaja Budič

KK Kolektor Idrija

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Sofija (Bolgarija)

2016

Skender Tošić

KK Zmaj Ljubljana

1. mesto

Člansko svetovno prvenstvo
Linz (Avstrija)

Maša Simonič

KK Kovinar Maribor

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Limassol (Ciper)

2015

KATI FLORJANČIČ

ŠD Gorica

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Zürich (Švica)

2014

KATI FLORJANČIČ

ŠD Gorica

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Lizbona (Portugalska)

Maša Simonič

KK Kovinar Maribor

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Lizbona (Portugalska)

2013

ALJAŽ SUSIČ

ŠD Gorica

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Konya (Turčija)

JUŠ MARKAČ

KK Shotokan Kranj

3. mesto

Sredozemske igre
Mersin (Turčija)

TANJA VRBNJAK

KK Partizan Ljutomer

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Konya (Turčija)

DANIJEL RIHTARIČ (KK Shotokan Kranj), JUŠ MARKAČ (KK Shotokan Kranj), FILIP ŠPANBAUER (KK Radvanje), MATIJA MATIJEVIĆ (KK Žalec), SEBASTJAN BUDIHNA (KK Žalec), REM MARIČ (KK Shotokan Grosuplje) in MLADEN RAILIĆ (DBV Piran)

3. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Budimpešta (Madžarska)

2012

MIRKO BOLTAR

ŠD Gorica

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Baku (Azerbajdžan)

PATRIK ŠUMANDL

ŠD Gorica

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Baku (Azerbajdžan)

KLEMEN PLAZAR

KK Shotokan Velnje

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Baku (Azerbajdžan)

JURE KOREN

KK Radvanje

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Baku (Azerbajdžan)

SEBASTJAN BUDIHNA

KK Žalec

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Baku (Azerbajdžan)

2011

JUŠ MARKAČ

KK Shotokan Kranj

1. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Novi Sad (Srbija)

FILIP ŠPANBAUER

KK Radenci Shotokan

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Novi Sad (Srbija)

Tjaša Ristič

KK Kranj

3. mesto

Sredozemske igre
Novi Sad (Srbija)

DANIJEL RIHTARIČ

KK Shotokan Kranj

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Novi Sad (Srbija)

2010

DOMEN MIHELIČ

KK Tiger Velenje

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Izmir (Turčija)

2007

MATIJA MATIJEVIĆ

KK Zmaj Ljubljana

2. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Bratislava (Slovaška)

DEJAN VOZLIČ

ŠRD Olimpija Ljubljana

3. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Bratislava (Slovaška)

2006

OMER TABAKOVIĆ

KK Tiger Velenje

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Podgorica (Srbija in Črna Gora)

2005

TEJA ŠAVOR

KK Kranj

3. mesto

Sredozemske igre
Almeria (Španija)

2004

DEJAN VOZLIČ

ŠRD Olimpija Ljubljana

2. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Reka (Hrvaška)

2001

UROŠ ŠKARABOT

KK Nova Gorica

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Nikozija (Ciper)

MATEJA BUKOVNIK

KK Kovinar Maribor

3. mesto

Sredozemske igre
Tunis (Tunizija)

2000

DALIBOR FILIPIĆ

KK TIKA Trbovlje

2. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Celje (Slovenija)

1998

DAMIR VRBANIC

KK Žalec

2. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Beograd (Jugoslavija)

1997

MIHA BOŽIČ

KK Kolektor Idrija

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Sofija (Bolgarija)

KLEMEN STANOVNIK

KK Ljubljana

2. mesto

Člansko evropsko prvenstvo
Teneriffe (Španija)

POLONA VILAR

KK Ljubljana

3. mesto

Sredozemske igre
Bari (Italija)

1994

IZTOK ŠTAUS

WKSA Maribor

3. mesto

Mladinsko evropsko prvenstvo
Madrid (Španija)

KLEMEN STANOVNIK

KK Ljubljana

3. mesto

Člansko svetovno prvenstvo
Kotakinabalu (Malezija)