Karate zveza Slovenije

Sodniki – Licence za leto 2024

# Ime in priimek Licenca 2024 Klub
1 Darko Zarič Kumite: WKF Kata: WKF KK Kovinar
2 Andrej Cafuta Kumite: WKF Kata: WKF KK Ptuj
3 Zdenko Miklavc Kumite: WKF Kata: A KK Velenje
4 Mladen Kutnjak Kumite: WKF Kata: A KK Limbuš
5 Ricardo Žibrat Kumite: EKF Kata: EKF KK Partizan Ljutomer
6 Jelena Mandić Kumite: EKF Kata: EKF KK Radvanje
7 Milenko Railić Kumite: EKF Kata: EKF DBV Piran
8 Dražen Stjepanović Kumite: EKF Kata: EKF KK Postojna
9 Predrag Grujić Kumite: BAL Kata: EKF KK Gornja Radgona
10 Peter Šircelj Kumite: BAL Kata: BAL KK Sokol Ljubljana
11 Arben Osmanaj Kumite: BAL  Kata: BAL KK Shotokan Postojna
12 Vojo Ašanin Kumite: BAL Kata: BAL KK Shotokan Kranj
13 Štefka Golač Kumite: BAL Kata: BAL KK Seki Sv. Jernej
14 Marjan Greifoner Kumite: BAL Kata: BAL KK Radvanje
15 Nejc Faganel Kumite: BAL Kata: BAL ŠD Gorica
16 Nina Detela Kumite: BAL Kata: BAL KK Shotokan Kranj
17 Lara Pučko Kumite: BAL Kata: BAL KK Radvanje
18 Marjan Faganel Kumite: A Kata: BAL ŠD Gorica
19 Zdravko Romih Kumite: A Kata: A KK Kozjansko
20 Mirislav Damjanović Kumite: A Kata: A KK Kovinar Maribor
21 Sulejman Redžić Kumite: A Kata: A KK Tiger Velenje
22 Bego Tabaković Kumite: A Kata: A KK Tiger Velenje
23 Juš Jagarinec Kumite: A Kata: A KK Polzela
24 Uroš Preradović Kumite: A Kata: A KK Tiger Velenje
25 Igor Jadrič Kumite: A Kata: B KK Cerknica
26 Monika Brovč Kumite: B Kata: A KK Mon Chi
27 Aleks Klobasa Kumite: B Kata: A KK Seki Sv. Jernej
28 Matic Jadrič Kumite: B Kata: B KK Cerknica
29 Jozo Čumurdžić Kumite: B Kata: B KK Velenje
30 Aida Medić Kumite: B Kata: B KK Trbovlje
31 Manca Urh Kumite: B Kata: B KK Shotokan Kranj
32 Svit Podpečan Kumite: C Kata: A KK Polzela
33 Jaka Taler Kumite: C Kata: A Shotokan KK Bohinj
34 Andrej Erčulj Kumite: C Kata: A Slo zveza tradicionalnega karateja
35 Šuhra Muharemovič Kumite: C Kata: A KK Velenje
36 Anika Jagarinec Kumite: L Kata: B KK Polzela
37 Jan Mlakar Kumite: L Kata: B KD Loče
38 Mario Banović Kumite: L Kata: B KK Tiger Velenje
39 Tija Janžekovič Kumite: L Kata: B KK Partizan Ljutomer
40 Srboljub Joksimović Kumite: L Kata: B KK Žalec
41 Mišel Čuček Kumite: L Kata: B KK Gornja Radgona
42 Ida Smajlagič Kumite: L Kata: B KK Trbovlje
43 Mihael Cigler Kumite: Prip Kata: Prip KK Tiger Velenje
44 Irena Horvat Kumite: Prip Kata: Prip KK Bushido
45 Vid Požarnik Knez Kumite: Prip Kata: Prip ŠD Dinamik Celje
46 Asja Pešec KK Petrovče

Legenda

WKFSvetovna karate zveza
EKFEvropska karate zveza
BKBalkanski sodnik
ADržavni sodnik A ranga
BDržavni sodnik B ranga
CDržavni sodnik C ranga
LLinijski sodnik
PSodnik pripravnik