Organi KZS

VODSTVO / ORGANI ZVEZE
Funkcija Ime in priimek Mobitel Email
Predsednik KZS Borut Strojin 070 407 787 borut.strojin@karate-zveza.si
IO / KZS Marko Mitrovič 041 310 309 marko.mitrovic@karate-zveza.si
Matjaž Cesar 031 829 252 matjaz.cesar1@gmail.com
Jernej Sever 031 612 529 tek@karate-zveza.si
Tomaž Deberšek 031 394 590 tkk@karate-zveza.si
Rok Jeram 041 322 533 rok.jeram@gmail.com
Blaž Žibret 041 400 088 pisarna@odvetnik.zibret.si
Sekretar KZS Samo Jurhar 040 303 106 sekretar@karate-zveza.si
NO / KZS Matjaž Šuster 041 495 495 matjaz.suster3@telemach.net
Bogdan Simerl 041 680 724 bogdan@karate-klub-trbovlje.si
Zdenko Miklavc 031 514 030 zdenko.miklavc@gmail.com
Disciplinska komisija 1. stopnje Žiga Rozina 031 830 245 ziga.rozina@gmail.com
Samo Potrč 040 167 033 samo.potrc@gmail.com
Igor Vrbnjak 041 838 778 igor.vrbnjak@gmail.com
Disciplinska komisija 2. stopnje Borut Markošek 041 743 220 borut.markosek@gmail.com
Rok Pader 040 193 199 planinskidomnakalu@gmail.com
Rok Lopan 040 486 796 lopan.rok@gmail.com
Tekmovalna komisija Tomaž Deberšek 031 394 590 tkk@karate-zveza.si
Branko Cimperman 051 325 888 brane.cimperman@gmail.com
Luka Deberšek 031 341 324 debersek.luka@gmail.com
Tehnična komisija Jernej Sever 031 612 529 tek@karate-zveza.si
Peter Šircelj 064 169 150 peter.sircelj@karate-zveza.si
Miroslav Gavran 040 463 161 miroslav.gavran@gmail.com
PARA-KARATE Bojan Marinček 041 688 120 info@kimon.si
Sodniška komisija Darko Zarič 030 605 377 darko.zaric@siol.net
Dražen Stjepanovič 070 663 215 drazen23@gmail.com
Andrej Cafuta 041 699 639 cafuta.and@gmail.com
Nina Detela 040 472 399 ndetela@gmail.com
REPREZENTANČNI TRENERJI Peter Šircelj 064 169 150 peter.sircelj@karate-zveza.si
Matija Matijevič 040 872 690 matija.matijevic@karate-zveza.si
Tjaša Bertoncelj 040 953 939 tjasaa.bertoncelj@gmail.com
Vili Klajnšček 041 685 628 vklanjscek@gmail.com
Natalija Kenda 041 390 108 natalija.kenda@nlb.si
Luka Deberšek 031 341 324 debersek.luka@gmail.com
Sebastian Kantužer 051 313 749 kantuzer.sebastian@gmail.com
Sekretar KzR Tjaša Bertoncelj 040 953 939 tjasaa.bertoncelj@gmail.com
PRAVNA KOMISIJA Rok Jeram 041 322 533 rok.jeram@gmail.com
RAČUNOVODSTVO Romana Jurhar 041 362 428 sarsa@siol.net
IT PODPORA Jernej Deberšek 031 816 309 podpora@d4.si

OPOMBA: V krepkem tisku so označeni predsedniki komisij.