Sodniki – Licence za leto 2021

 

Ime in priimek Licenca 2021 Klub
Darko Zarič Kumite: WKF Kata: WKF KK Kovinar
Andrej Cafuta Kumite: WKF Kata: WKF KK Ptuj
Zdenko Miklavc Kumite: WKF Kata: A KK Velenje
Mladen Kutnjak Kumite: WKF Kata: A KK Limbuš
Ricardo Žibrat Kumite: EKF Kata: EKF KK Partizan Ljutomer
Jelena Mandić Kumite: EKF Kata: EKF KK Radvanje
Milenko Railić Kumite: EKF Kata: EKF DBV Piran
Dražen Stjepanović Kumite: EKF Kata: EKF KK Postojna
Maša Gala Kumite: EKF Kata: EKF KK Kolektor Idrija
Predrag Grujić Kumite: BAL Kata: EKF KK Gornja Radgona
Bratislav Rakić Kumite: BAL Kata: BAL KK Postojna
Peter Šircelj Kumite: BAL Kata: BAL KK Sokol Ljubljana
Arben Osmanaj Kumite: BAL  Kata: BAL KK Shotokan Postojna
Vojo Ašanin Kumite: BAL Kata: BAL KK Shotokan Kranj
Jaka Miklavc Kumite: BAL Kata: BAL KK Velenje
Marjan Greifoner Kumite: BAL Kata: A KK Radvanje
Zdravko Romih Kumite: A Kata: A KK Kozjansko
Mirislav Damjanović Kumite: A Kata: A KK Kovinar Maribor
Bego Tabaković Kumite: A Kata: A KK Tiger Velenje
Šefka Golač Kumite: A Kata: A KK Seki Sv. Jernej
Marjan Faganel Kumite: A Kata: A ŠD Gorica
Igor Jadrič Kumite: A Kata: B KK Cerknica
Nejc Faganel Kumite: A Kata: B ŠD Gorica
Monika Brovč Kumite: B Kata: A KK Mon Chi
Nina Detela Kumite: B Kata: A KK Shotokan Kranj
Juš Jagarinec Kumite: B Kata: A KK Polzela
Lara Pučko Kumite: B Kata: A KK Radvanje
Jani Helbl Kumite: B Kata: A KK Lovrenc na Pohorju
Janez Medja Kumite: B Kata: A KK Akademija BV Bohinj
Aida Medić Kumite: B Kata: B KK Trbovlje
Matic Jadrič Kumite: B Kata: B KK Cerknica
Sabina Suljić Kumite: C Kata: A KK Trbovlje
Manca Urh Kumite: C Kata: B KK Shotokan Kranj
Jozo Čumurdžić Kumite: C Kata: B KK Velenje
Sara Novak Kumite: C Kata: B KK Partizan Ljutomer
Sašo Rauter Kumite: C Kata: B KK Partizan Ljutomer
Živojin Babić Kumite: C Kata: B KK Trbovlje
Aleks Klobasa Kumite: C Kata: B KK Radenci Shotokan
Gorazd Praprotnik Kumite: L Kata: B KK Kensei
Luka Bajda Kumite: L Kata: B KK Kensei
Zoja Jakopin Kumite: L Kata: B KK Cerknica
Mija Aleksić Kumite: L Kata: B KK Selnica ob Dravi
Svit Podpečan Kumite: L Kata: B KK Polzela
Damijan Mačar Kumite: Prip Kata: Prip KK Shotokan Kranj
Jaka Taler Kumite: Prip Kata: Prip Shotokan KK Bohinj
Andrej Erčulj Kumite: Prip Kata: Prip KK Kensei
Aleksandra Centrih Kumite: Prip Kata: Prip KK Velenje
Anja Sinkovič Kumite: Prip Kata: Prip Karate Akademija Bohinj
Dragana Borjan Kumite: A Kata: A KK Limbuš

 

WKF Svetovna karate zveza
EKF Evropska karate zveza
BK Balkanski sodnik
A Državni sodnik A ranga
B Državni sodnik B ranga
C Državni sodnik C ranga
L Linijski sodnik
P Sodnik pripravnik