Tekmovalni koledar za leto 2017

Zadnje ažuriranje koledarja: 30. August, 2017

 

 

Datum
Uradna tekmovanja KZS
Mednarodni turnirji na koledarju WKF & EKF
Ostalo

januar

05.01.-08.01.

Priprave članske reprezentance

Žalec

07.01.-08.01.

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

Kranj

07.01.

Priprave otroške reprezentance

Žalec

13.01.-15.01.

MT – Grand Prix Croatia

Samobor (Hrvaška)

27.01.-29.01.

februar

03.02.-05.02.

Priprave članske reprezentance – kate

03.02.-05.02.

Zaključne priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

04.02.

Priprave otroške reprezentance

11.02.

MT – East Open

Halle-Saale (Nemčija)

18.02.-19.02.

Priprave članske reprezentance – športne borbe

25.02.-26.02.

marec

03.03.-05.03.
04.03.

MT – Virovitica Open

Virovitica (Hrvaška)

Povezava
04.03.

MT – Tatami Cup

Budimpešta (Madžarska)

12.03.

Priprave otroške reprezentance

13.03.-16.03.

Priprave članske reprezentance – trening kamp in testiranje

Laško

17.03.-19.03.

Karate1 – Premier League

Rotterdam (Nizozemska)

18.03.

MT – Pljevlja Open 2017

Pljevlja (Črna gora)

19.03.

MT – Ippon 2017

Priština (Kosovo)

31.03.-02.04.

april

08.04.-09.04.
08.04.
08.04.
14.04.-16.04.
14.04.-16.04.

Priprave članske reprezentance

Žalec

22.04.

Priprave otroške reprezentance

26.04.-29.04.

Zaključne priprave članske reprezentance

Čatež

maj

04.05.-07.05.
07.05.

Zaključne priprave otroške reprezentance za BP

Žalec

13.05.

EUROCUP 2017

Zell am See, Avstrija

14.05.

MT – Danube Cup

Novi Sad (Srbija)

19.05.-21.05.

junij

03.06.-04.06.
17.06.-18.06.

Karate1 – Series A

Toledo (Španija)

18.06.

MT – Memorial Karate Tournament “Xhevat Makolli”

Priština (Kosovo)

24.06.-25.06.
24.06.

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

julij

25.07.-26.07.

SVI – svetovne igre (karate)

Wroclav (Poljska)

27.07.-03.08.

POLETNI TABOR KZS 2017

Savudrija (Hrvaška)

avgust

04.08.-06.08.

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

14.08.-18.08.

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

26.08.-27.08.

september

02.09.

21. MEĐIMURJE OPEN 2017

Čakovec, Hrvaška

08.09.-10.09.

Karate1 – Premier League

Leipzig (Nemčija)

09.09.-10.09.

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

23.09.-24.09.

Karate1 – Series A

Istanbul (Turčija)

30.09.-01.10.

MT – Croatia Open

Reka (Hrvaška)

oktober

07.10.-08.10.

Karate1 – Series A

Salzburg (Avstrija)

07.10.

MT – Maribor open (A turnir KZS)

Maribor

13.10.-15.10.

Zaključne priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

14.10.

MT – Hungarian Grand Prix

Budimpešta (Madžarska)

20.10.-22.10.

MT – Venice Cup

Venice - Caorle (Italija)

november

05.11.
10.11.-12.11.

BP – Balkansko prvenstvo za šole

Srbija

11.11.-12.11.

Karate1 – Series A

Okinawa (Japonska)

18.11.

MT – Ljubljana open 2017 (A turnir KZS)

Ljubljana

25.11.

DP – Državno prvenstvo do 21 let

december

02.12.

MT – Trbovlje 2017 (A turnir KZS)

Trbovlje

08.12.-10.12.

BP – Balkansko prvenstvo za kadete, mladince in U21

Črna gora

15.12.-17.12.

MT – Turkish Open

Istanbul (Turčija)

16.12.-17.12.

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

Koledar ni dokončen, možne so spremembe.

 

Pri točkovanju za Karateist in Klub leta bomo skladno s kriteriji za točkovanje upoštevali vse rezultate dosežene na tekmovanjih v PRVEM stolpcu ter v DRUGEM stolpcu rezultate dosežene na tekmovanjih KARATE1, balkanskih prvenstvih ter mednarodnih turnirjih v Sloveniji.

 

Rezultati s turnirjev na koledarju bodo upoštevani za kategorizacijo pod pogoji, ki jih določa OKS.
Klubi, ki se bodo udeležili mednarodnih turnirjev, navedenih v 3. stolpcu, in bodo želeli dosežene rezultate upoštevati za kategorizacijo, bodo morali sami pridobiti s strani organizatorja tekmovanja vsa potrebna dokazila o izpolnjevanju pogojev za kategorizacijo – zapisnik tekmovanja in prijavno listo za želeno kategorijo.